زبان ترکی استانبولی

مزیت اصلی یادگیری زبان ترکی استانبولی

هر زبانی یک دنیای منحصر به فرد است. یک زبان تنها مجموعه­ای واژگان و قواعد دستوری نیست که نحوه ترکیب و استفاده از آنها را نشان دهد. یادگیری زبان ترکی استانبولی شما را وارد دنیای بیش از هفتاد میلیون بومی این زبان در شرق اروپا و غرب آسیا می­کند. با این حال، هرچند مزیت اصلی یادگیری زبان ترکی استانبولی ، استفاده از این زبان در خود کشور ترکیه است، اما جمعیت قابل توجهی از افرادی که در کشورهایی مانند مصر، آلمان و سایر کشورهای اطراف ترکیه زندگی می­ کنند نیز قادر به صحبت به زبان ترکی استانبولی هستند.
زبان ترکی استانبولی بخشی از زبان‌های ترکیک (Turkic) است و اولین بار در کشور مغولستان استفاده شد. زمانی که این زبان در مغولستان استفاده شد، قبل از آن بود که تحت تاثیر زبان عربی و فارسی قرار بگیرد. زبان ترکی استانبولی که امروزه در ترکیه از آن استفاده می‌شود، در قرن بیستم مورد اصلاح و بازبینی قرار گرفت.
همانطور که احتمالا خیلی از شما می‌دانید، کشور ترکیه یکی از برترین مقاصد گردشگری در جهان است و ترک‌زبان‌ها سالانه میزبان بیش از ۳۰ میلیون بازدیدکننده هستند. اما برخلاف تاریخ غنی و جاذبه‌های گردشگری فراوان، غیربومیان این زبان آشنایی زیادی با این زبان ندارند و متاسفانه یا خوشبختانه ترک‌ها به شدت روی زبانشان حساس هستند و معتقدند اگر توریستی به کشور آن‌ها سفر می‌کند، باید زبان ترکی استانبولی را ب
از نظر دستوری، ساختار جملات در زبان ترکی استانبولی با زبان انگلیسی تفاوت دارد و بیشتر شبیه زبان فارسی است و از ترتیب «فاعل-مفعول-فعل» استفاده می‌کند. در واقع این ساختار زبان ترکی استانبولی را از بیشتر زبان‌های اروپایی که از ترتیب «فاعل-فعل-مفعول» پیروی می‌کنند، متمایز می‌کند.
بعضی از کلمات ترکی به زبان انگلیسی راه پیدا کردند، کلماتی از جمله divan، kayak، kebab، kiosk، pilaf و yogurt کلمات ترکی استانبولی هستند که به زبان انگلیسی راه یافتند.زبان ترکی استانبولی را خودمان می توانیم بیاموزیم؟
منحصر به فرد بودن زبان ترکی استانبولی و کمبود نسبی منابع یادگیری این زبان، خودآموزی آن را برخلاف زبان هایی مانند زبان انگلیسی قدری دشوارتر می­ کند. به همین دلیل است که مدرسین با سابقه ما در زمینه آموزش زبان ترکی استانبولی، می توانند ظرف مدت کوتاهی توانایی شما را در صحبت به این زبان شیرین ارتقا ببخشند.

یادگیری زبان ترکی استانبولی در کلاس های خصوصی

یادگیری در کلاس های خصوصی زبان ترکی از روشهای مرسوم فراگیری زبان های خارجی است. اگر یک دوره کامل کلاس ها و تدریس خصوصی ترکی استانبولی را پشت سر بگذارید، می توانید با اعتماد به نفس کامل ادعا کنید که در این زبان مهارت کافی را کسب کرده‌اید. به خاطر بازدهی بالا و تأثیر فوق‌ العاده زیاد این روش یادگیری، معمولاً کسانی که برای وقتشان ارزش بیشتری قائل هستند، این شیوه یادگیری را انتخاب می کنند.
اصولاً موفقیت در فرایند خودآموزی بیش از هر چیز به روحیه خود فرد بستگی دارد که آیا ذاتاً شخصیت خودآموزی دارد یا نه !
با این حال، انتخاب روش های مناسب خودآموزی نیز تأثیر به سزایی در موفقیت یا عدم موفقیت فرد خواهد داشت.
اما به طور کلی، خودآموزی حتی اگر به موفقیت ختم شود، به زمان خیلی بیشتری از دو روش قبلی نیاز دارد. به علاوه این که هیچ وقت کسی در کنار شما نیست که سیر پیشرفت شما را بررسی کند و همین موضوع ممکن است سبب بیراهه رفتن طولانی مدت شود.
موسسه بین المللی حقوقی مهاجرتی RBG مفتخر است برای اولین بار در ایران در کنار انجام تمامی امور ویزای تحصیلی و اخذ پذیرش از دانشگاه های برتر کشور ترکیه،برای بهینه سازی زمان و سهولت در روند کار شما عزیزان دوره های ویژه و تضمینی آموزش زبان ترکی استانبولی تا سطح مورد نیاز برای تحصیل در تمامی مقاطع را برای شما زیر نظر مجرب ترین اساتید زبان انگلیسی از سطح مقدماتی تا سطوح پیشرفته با هزینه ای به واقع پایین تر از کلاسهای خصوصی آزاد‌ فراهم کند
دوره ویژه آموزش زبان ترکی استانبولی تضمینی از سطح مقدماتی تا پیشرفته برای تمام سنین قابل اجرا بوده و متقاضیان عزیز مدرک خود را از موسسه مورد تایید اخذ مینمایند که با همین مدرک و سطح زبانی برای ویزای تحصیلی میتوان اقدام نمود.
شایان ذکر است این دوره میتواند بسیار مناسب برای فرزندان دلبندتان در سنین دبیرستان باشد بطوریکه پس از اخذ مدرک دیپلم مستقیما وارد دانشگاه های برتر کشور ترکیه شوند.
پس برای موفقیت فرزندتان برنامه ریزی کرده ایم و دیگر میتوانید نگران دوره پر استرس کنکور در ایران نباشید .
برای مشاوره در مورد دوره زبان ترکی استانبولی میتوانید با اساتید مربوطه مشاوره داشته باشید.

برای ثبت نام هم اکنون با ما تماس بگیرید